Перші змагання дівчат у футбольних турнірах

Дата: 25.03.2019 11:59

Вперше у Тлумацькій ДЮСШ була сформована команда дівчат 2003-2004 р.н. на базі Бортниківського НВК.

Команда дівчат з початку свого існування була запрошена на відкритий Чемпіонат області з футболу, який проходив в м. Івано-Франківську 7-9 березня, де дівчата проявили своє вміння гри у футбол. На даному чемпіонаті дівчата потрапивши у бронзову лігу серед 5-ти команд-учасниць здобули ІІІ-тє загальнокомандне місце. Були відзначені ггГГГгравці команди: Надвірнянська Катя та Сенів Анна нагородженні дипломами «Кращий гравець» та «Кращий голкіпер».

У подальшому команда була запрошена у м. Івано-Франківськ на турнір з футболу «Весняний кубок ІФОФФ» серед команд ДЮСШ області. Посіла 5-те загальнокомандне місце з 10-ти команд.

Наші вихованці були нагородженні футбольними м’ячами від голови федерації футболу України та відзначені дипломом від голови ІФОФФ.

Формуванням команди дівчат безпосередньо займалися тренер-викладач Тлумацької ДЮСШ Слободян Я.П та вчитель фізичного виховання Бортниківського НВК Гарасимів В.Б.