ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 27.03.2019 11:32

Виробництво будівельної продукції підприємствами

Івано-Франківської  області у січнілютому 2019 року

У січні–лютому 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 218,3  млн.грн, або 1,5% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–лютим 2018р. становив 112,6%.

За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 12 місце серед регіонів України, за  індексом  будівельної    продукції  – 16 місце.

Зростання індексу будівельної продукції порівняно з січнем–лютим минулого року відбулося за рахунок збільшення зведення будівель на 18,6%, у т.ч. житлових – на 47,4%. Водночас зведення  нежитлових будівель  зменшилося  на  4,5%. Будівництво  інженерних споруд зросло  на 2,3%.

Нове  будівництво,  реконструкція  та  технічне  переоснащення  склали 82,9% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 9% та 8,1% відповідно.