Зустріч міського голови з ініціативною групою молодіжної ради Тлумацької ОТГ

Дата: 28.03.2019 08:02

У середу, 27 березня, в читальному залі Публічної бібліотеки пройшла зустріч міського голови Романа Круховського з членами ініціативної групи молодіжної ради Тлумацької ОТГ.

На зустрічі були присутні начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства виконавчого комітету Тлумацької міської ради Василь Гузій, який надав консультативні рекомендації щодо написання проектів.

Представники молодіжного активу Тлумацької ОТГ пропонували свої ідеї щодо створення молодіжного простору в місті Тлумач та реалізації проектів в сфері молодіжної політики.

Міський голова Роман Круховський вручив членам ініціативної групи сувенірну продукцію та футболки з логотипами Тлумацької ОТГ.

Представники молодіжної ради Тлумацької ОТГ візьмуть участь в Молодіжному форумі «DOBRE DIY» 28-29 березня 2019 р. в м. Івано-Франківськ.