В здоровому тілі, здоровий дух

Дата: 29.03.2019 09:23

Одним із основних пріоритетів діяльності Тлумацької об’єднаної громади являється формування енергозберігаючого та здоров’я розвиваючого середовища, яке дасть можливість виховати фізично розвинутого, здорового громадянина.

З цією метою у закладах соціальної сфери продовжуються роботи для створення комфортних умов перебування та навчання жителів громади, зокрема і юного віку, а також зекономити на енергоносіях у майбутньому. Не винятком являється і наша Тлумацька Дитяча юнацька спортивна школа, яка потребує серйозних капіталовкладень для відновлення належного функціонування та надання  освітньо-спортивних послуг у комфортних умовах. З цією метою у приміщенні спортивної школи відбулося заміна усіх віконних та дверних блоків на енергозберігаючі. Однак, приміщення, яке давно не бачило капітального ремонту, потребує значно більшої фінансової підтримки. Але це ті перші кроки, які вже зараз зможуть відчути 418  вихованців ДЮСШ, що займаються у 28 спортивних гуртках.

Саме це і є той важливий фактор, який дасть можливість втілити у життя ідею «В здоровому тілі, здоровий дух»!