Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ВІДДІЛ СТАТИСТИКИ В ТЛУМАЦЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ

Дата: 29.03.2019 15:36
Кількість переглядів: 518

Фото без опису

 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах,

в установах, організаціях м.Івано-Франківська

станом на 1 лютого 2019 року

 

Головне управління статистики інформує. Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій м.Івано-Франківська на 1 лютого 2019р. становила 15,7 млн.грн, що складає 67,1% від загальної суми боргу по області.

У порівнянні з 1 січня 2019р. сума боргу зменшилась на 2,2%.

У структурі загальної суми заборгованості 85% припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 15% – на економічно активні підприємства.

Основна частина суми боргу із виплати заробітної плати припадає на підприємства промисловості (59,8% від загальної суми боргу) та сфери оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (36,8%).

 

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-09

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах,організаціях міст і районів області станом на 1 лютого 2019 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 лютого 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 23,4 млн.грн, що складає 1,6% фонду оплати праці, нарахованого за січень 2019р.

У порівнянні з 1 січня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 305,1 тис.грн, або на 1,3%. Виникла заборгованість у Надвірнянському (в сумі 171,1 тис.грн), Снятинському (75,5 тис.грн), Рогатинському (68,4 тис.грн) та Тлумацькому (64,1 тис.грн) районах; збільшилась сума боргу у Тисменицькому (на 181,7 тис.грн), Косівському  (на 148,1 тис.грн) та Городенківському (на 110,9 тис.грн) районах.    Водночас, зменшення заборгованості упродовж січня відбулося у містах Івано-Франківську (на 348,8 тис.грн), Бурштині (на 99,5 тис.грн) та Калуші (на 67 тис.грн).

На підприємства обласного центру припадає 67,1% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицькогорайону – 18,8%, Косівського – 4,2%, м.Бурштина – 3,7%, м.Калуша – 3%, Городенківського району – 1,6%, Надвірнянського – 0,7%, Рогатинського, Снятинського та Тлумацького – по 0,3%. На підприємствах решти міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Заборгованість підприємств області за рахунок бюджетних коштів станом на 1 лютого 2019р. відсутня.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати  в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 29,1% суми боргу. У підприємств м.Бурштина, Городенківського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Снятинського та Тлумацького районів цей показник складає 100%, Тисменицького району – 42,5%, м.Івано-Франківська – 15%. 

У м.Калуші вся сума заборгованості з виплати заробітної плати,  м.Івано-Франківську – 85% суми боргу, Тисменицькому районі – 57,5% утворено на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (по області цей показник складає 70,9%).

 

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-09

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську

у січні–лютому 2019 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–лютому 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів зменшено добування каменю дробленого (щебеню), який використовується як наповнювач бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей в 1,7 раза, гальки та гравію, кремнію – на 19%.

У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск сиру свіжого неферментованого, виробів здобних (булочок підвищеної калорійності, листкових, рулетів з маком, рогаликів тощо), пива солодового (на6,7–40%).

Разом з цим, зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання на 3,7%, тортів – на 6,7%, олій рослинних інших, нерафінованих, – на 12,8%, сухарів, сушок, грінок та виробів подібних підсмажених – на 26,9%, сиру плавленого – на 30%, пряників та виробів подібних – у 4,5 раза, печива солодкого – у 12,8 раза. Крім того, спостерігалося зменшення виробництва молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об'ємом нетто не більше 2 л, масла вершкового жирністю не більше 85%, виробів макаронних, варених або неварених, начинених м’ясом, рибою, сиром або іншими продуктами у будь-якій пропорції (на 4,9–23,8%), молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао, карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, продуктів молоковмісних, інших, продуктів яєчних, свіжих, сушених, зварених на пару чи в киплячій воді, морожених чи консервованих (в 1,5–4,1 раза). На рівні січня–лютого 2018р. вироблено соусів і продуктів для приготування соусів.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–лютому 2019р. збільшено виробництво пальт та плащів, суконь трикотажних машинного або ручного в’язання, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів з бавовни, жіночих та дівчачих (на 2,4% – у 2,3 раза). Водночас зменшено випуск комплектів і костюмів чоловічих та хлопчачих з тканини бавовняної або з волокон синтетичних або штучних, виробничих та професійних, пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, одягу і аксесуарів до одягу трикотажних машинного або ручного в’язання для немовлят (на 11,8% – у 1,8 раза).

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва конвертів з паперу чи картону, газет, журналів та видань періодичних, які виходять менше чотирьох разів на тиждень, віддрукованих, коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих на 8,2–18,6%. Випуск виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, зменшено на 9,6%, деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм (крім брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, дубових), брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, – на 20–29,1%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої (крім каталогів рекламних), етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих, самосклеювальних, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід – у 1,5–4,3 раза.

Журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону вироблено на рівні січня–лютого 2018р.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зросло виробництво речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило у 2,1 раза, шампунів – у 1,8 раза, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило – у 1,7 раза. На рівні січня–лютого 2018р. залишився випуск фарб та лаків на основi полiакрилових чи вiнiлових полімерів, диспергованих чи розчинених у водному середовищі (уключаючи емалі та політури).

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас у 6,1 раза, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, розчинів бетонних, готових для використання – на 28,6% – у 1,5 раза, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – на 2,7%. Разом з цим, зменшено випуск плит, листів, плiвок, фольги i стрічок, з полімерів етилену, неармованих або не з'єднаних з iншими матерiалами, завтовшки 0,125 мм і менше, виробів інших з пластмас, виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас на 11,4–31,2%. Вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас, вироблено на рівні січня–лютого 2018р.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, тканин, грат, сіток й огорож з дроту сталевого або мідного у 2,3–5,6 раза, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних, місткістю менше 50 л, блоків дверних і віконних з алюмінію, арматури кріплення, фурнітури та виробів подібних для меблів, з металів недорогоцінних, інструментів для фрезерування, фрезів черв’ячних, змінних, для обробки металів, цвяхів, кнопок, скобів та виробів подібних з металів чорних, міді, алюмінію – на 7,1–30,8%. При цьому зменшено випуск деталей, виливаних з чавуну ковкого, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, конструкцій, виготовлених виключно або переважно з листового матеріалу, з металів чорних (у 1,5–2,5 раза), профілів холоднодеформованих, отриманих з прокату плоского, зі сталі неіржавної, листів профільованих (ребристих) холоднодеформованих або оброблених у холодному станi, зі сталі нелегованої, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві (на 11,8–33,3%).

Серед продукції машинобудування зросло виробництво газомірів на 16,7%, манометрів, датчиків, індикаторів та передавачів електронних – на 30%, апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, станцій базових, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних – в 1,6–5,7 раза. Водночас зменшено випуск інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни автоматичних, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів та комплектів проводів інших для засобів транспортних, апаратів літальних та суден (на 12,2–40%), схем інтегральних електронних, верстатів для оброблення деревини, корка, кістки, ебоніту, твердих пластмас і матеріалів твердих подібних, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних (у 1,7–2 рази).

 

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm                           

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами міст та районів області у січні 2019року 

Головне управління статистики інформує. За січень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 6,2 млрд.грн, що склало 2,9% її загального обсягу по Україні.

Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Івано-Франківська (26,6% загальнообласного обсягу), Бурштина (25,2%) та Калуша (23%), а також Долинського (6,4%), Тисменицького (5,3%), Рожнятівського (4%) та Надвірнянського (3,4%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Рогатинського району склала 1,7%, м.Коломиї – 1,6%, Снятинського району – 0,8%, м.Болехова та Галицького району – по 0,4%, Богородчанського та Косівського районів – по 0,3%, Городенківського та Калуського – по 0,2%, Коломийського та Тлумацького – по 0,1%, м.Яремче та Верховинського району – менше 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 4,5 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (100,8 тис.грн), Калуші (21,4 тис.грн), Івано-Франківську (6,3 тис.грн) і Долинському районі (5,7 тис.грн).

 

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm                          

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

Житлове будівництво за містами та районами області

у 2018 році

 

Головне управління статистики інформує. У 2018р. в області прийнято в експлуатацію 404,2 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва проти 522,7 тис.м2 роком раніше.  

В територіальному розрізі збільшення обсягів прийнятого в експлуатацію нового житла відбулося в Болехівській міській раді (у 2,1раза), Рогатинському (у 1,9 раза) та Галицькому (у 1,7 раза) районах, Яремчанській міській раді (на 36,1%), Калуському (на 35,7%),Рожнятівському (на 33,3%),  Тисменицькому (на 22,7%), Богородчанському (на 18,6%) та Коломийському (на 11%) районах. Менше, ніж у2017р., прийнято в експлуатацію житлових будівель в обласному центрі  (у 2,5 раза), місті Калуші (на 47,4%), Городенківському районі (на 37,9%), місті Коломиї (на 30,6%), Тлумацькому (на 28,4%), Долинському (на 26,6%), Косівському (на 16,4%), Надвірнянському (на 14%),Верховинському (на 12,5%) районах, місті Бурштині (на 11,9%),  Снятинському районі (на 10%).

За обсягами прийнятих в експлуатацію житлових будівель нового будівництва першість посідає Івано-Франківська міська рада (22,1% загальнообласного обсягу). Також значними є частки Тисменицького (13,1%), Коломийського (7,6%), Рожнятівського (6,9%), Надвірнянського (6,2%), Богородчанського (6%) районів,  Яремчанської міської ради (8,3%) і міста Коломиї (6,1%). Частка Долинського,Косівського та Калуського районів коливається в межах від 3,2% до 3,9%, Болехівської міської ради, Верховинського району, міста Калуша, Галицького та Снятинського районів – від 1,6% до 2,6%, решти міст та районів – не перевищує 1%.

У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято 2944,4 тис.м2 житла, що відповідає 7 місцю серед регіонів держави. При цьому, територіальна диспропорція за даним показником складає 23,8 раза: максимальне значення  у 2018р. спостерігалося в Яремчанській міській раді (14,8 тис.м2), мінімальне – у Городенківському  районі (620,5 м2).

Середній розмір новозбудованого помешкання по області становив 129,7 м2 загальної площі. Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спостерігається у Яремчанській міській раді (197,5 м2), Рожнятівському (191 м2) та Рогатинському (190,1 м2) районах, найнижче – у Івано-Франківській міській раді (76,8 м2) та місті Калуші (124 м2).

 

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності  

міст та районів області у 2018 році 

 

Головне управління статистики інформує. На 31 грудня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, вкладених в економіку області з початку інвестування, склав 894,5 млн.дол. США.

Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,4%). Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Рогатинського району склала 3,2%, Калуського – 3,1%, Тисменицького – 2,7%, міста Коломиї –  2,1%, Тлумацького району – 1,2%, міста Яремче та Долинського району –  по 1,1%. Частка інших міст обласного значення та районів у загальнообласному обсязі не перевищувала 0,7%. 

У 2018р. в економіку області надійшло 31,2 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них переважна частка у підприємства міст Івано-Франківська (25,4 млн.дол. США або 81,6% загальнообласного обсягу надходжень) та Калуша (3,8 млн.дол. або 12,1%).                      

Сукупний обсяг іноземного капіталу на 31 грудня 2018р. порівняно обсягом інвестицій на початок року зменшився на 1,1%. Скорочення  капіталу  за 2018р.  становить 41,4 млн.дол., у тому числі за рахунок вилучення капіталу – 13,9 млн.дол., за рахунок курсової різниці – 27,5 млн.дол. США. На підприємства м.Івано-Франківська припадає переважаюча частка (95,9%) вилученого іноземного капіталу.

Зменшення обсягів прямих інвестицій спостерігалось у Коломийському (на 5,3%), Калуському (на 3,7%), Надвірнянському (на 3,2%),Тлумацькому (на 2,8%), Тисменицькому (на 2,2%) Снятинському (на 1,7%), Рогатинському (на 1,3%) районах та містах Яремче (на 3,3%), Калуші (на 2,2%) і Болехові (на 1,3%). В обласному центрі скорочення іноземного капіталу до початку року становить 0,6%. Зростання обсягу прямих інвестицій відбулося у місті Коломиї (на 6,6%), Рожнятівському (на 8,1%), Галицькому (на 1,3%). У Верховинському,Богородчанському,та Долинському районах приріст іноземного капіталу до початку року склав 0,1%–0,4%.   

На 31 грудня 2018р. на одну особу в середньому по області припадало  651,6 дол. США прямих інвестицій. Вищий, ніж в середньому по області, цей показник у містах Калуші (3823,2 дол.) та Івано-Франківську (1918,4 дол.), Рогатинському районі (705,9 дол.США).

 

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-ZEZ.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь