Проведено засідання постійно діючих комісій

Дата: 02.04.2019 08:18

01 квітня 2019 року у приміщенні  читальної зали  Тлумацького народного дому  під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря Мандара відбулось засідання постійно діючих комісій Тлумацької міської ради ОТГ:

1. З  надання соціальних послуг та здійснення соціального обслуговування сімей/осіб, які опинилися  в складних  життєвих обставинах;
  2. З розгляду заяв громадян, які проживають самотньо про взяття їх на обслуговування  та звільнення від плати за надання соціальних послуг

У засіданні комісій взяли участь  :

Ю.Зварич-головний спеціаліст –юрисконсультТлумацької міської ради ОТГ,

З.Самборська – педіатр центру первинної медичної допомоги,

Н Галенська–соціальний педагог Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.,

М.Остальська-головний спеціаліст ССД,

В.о. старости сіл  Тлумацької міської ОТГ,

Працівники Центру надання соціальних послуг.

В результаті  обговорення та розгляду заяв на обслуговування центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ вирішено:

по першій комісії :

1. Взяти на облік 3  сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надати комплекс заходів, що передбачають складення оцінки потреб, визначення шляхів  вирішення  основних проблем, сприяння у отриманні інших послуг .
  2. Взяти під соціальний супровід 1  сім’ю та надати комплекс заходів відповідно до потреб для забезпечення пріоритетності прав, законних інтересів та надання допомоги  щодо отримання повної та вичерпної інформації у подальших  життєвих  ситуаціях.
  3. Взяти на облік 15-х дітей, позбавлених батьківського піклування  та розділити функції кожного суб’єкта стосовно вирішення складної життєвої ситуації для забезпечення пріоритетності прав, законних інтересів та надання допомоги  щодо отримання повної та вичерпної інформації у подальших  життєвих  ситуаціях.

По другій комісії:

Взяти на обслуговування у центр надання соціальних послуг 2-ох громадян, які проживають самотньо і перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених віком, станом здоровя, соціальним становищем, та звільнити їх від оплати за надання соціальних послуг. Відмовити у наданні соціальних послуг одній громадянці та запропонувати 2-м громадянам обслуговування центром надання соціальних послуг на платній основі.