Вітаємо ФК "Тлумач" з перемогою у новому сезоні!

Дата: 08.04.2019 09:19

Вчора, 7 квітня, на міському стадіоні «КОЛОС» у новому весняному сезоні відбувся кубок району з футболу «Пролісок». З вітальним словом до футболістів та всіх присутніх звернувся міський голова Роман Круховський, який привітав усіх з початком нового футбольного сезону та побажав спортивного духу, футбольного вдосконалення та нових спортивних висот.

У першій півфінальній грі зійшлися команди  ФК «Тлумач» та ФК «Підвербці» в якій перші отримали перемогу з рахунком 3:2.

Не дивлячись на напружені поєдинки команда ФК «Тлумач» у фінальному поєдинку зігравши у основний час 2:2 з ФК "Грушка", зуміла згуртуватися та вирвала перемогу у післяматчевому протистоянні по пенальках 4:2. Також, ФК «Грушка», як фіналіст, здобула перемогу з рахунком 1:0 над ФК «Гончарів».

Переможці були нагороджені медалями, кубком та дипломом. Спеціальним призом для тлумачан стало вручення головою Тлумацької ОТГ Романом Круховським футбольної форми придбаної спільно зі спонсором Петром Олексишиним.