Молодь Тлумацької ОТГ«ДІЄ»

Дата: 10.04.2019 14:10

09 квітня в Тлумацькому народному домі відбулася інформаційна зустріч з молоддю Тлумаччини, а саме учні Тлумацької гімназії, Тлумацької ЗОШ І-ІІІст, студенти Тлумацького коледжу ЛНАУ. Захід організували члени ініціативної групи Молодіжної ради Тлумацької ОТГ у рамках програми «DOBRE ДІЙ».

На зустрічі були присутні заступник міського голови Тлумацької ОТГ Ігор Мандар, начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас та начальник служби у справах дітей Тлумацької райдержадміністрації Валерій Семків.

На заході обговорювались ідеї щодо покращення життя молоді в громаді.
Члени ініціативної групи презентували свої бачення в написанні проекту в рамках програми «
DOBRE ДІЙ».

Учнівська молодь активно включилася в роботу, запропонували свої бачення життя в громаді шляхом проведення анкетного опитування.

За підсумками загального голосування були визначені пріоритетні потреби молоді, а саме створення молодіжний ХАБу «Connect», пейнтболу, вело-та скейт-парку, кінотеатру під відкритим небом та мандруючого вагончика. Найбільш важливим питанням для молоді Тлумацької ОТГ стало створення молодіжного простору.