Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання постійно діючої комісії Тлумацької міської ради ОТГ

   

  10 квітня 2019 року у приміщенні  читальної зали Народного дому  відбулось засідання постійно діючої комісії Тлумацької міської ради ОТГ з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо про взяття їх на обслуговування  та звільнення від плати за надання соціальних послуг

У засіданні комісій взяли участь:

І. Мандар - голова постійно діючої комісії,

У. Гринишин - заступник голови постійно діючої комісії,

М. Гузій – секретар постійно діючої комісії,

Ю. Зварич - головний спеціаліст юрисконсульт Тлумацької міської ради ОТГ.

   В результаті  обговорення та розгляду заяв на обслуговування центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ вирішено взяти 2-ох громадян, які проживають самотньо і перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених віком, станом здоровя, соціальним становищем, та звільнити їх від оплати за надання соціальних послуг.

   Після засідання постійно діючої комісії відбулася нарада працівників центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ.

   В роботі наради взяли участь: І. Мандар - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, який довів до відома присутніх про заходи, що будуть проведені у найближчий час в громаді.Особливий акцент було зроблено на питанні якісного надання різних видів соціальних послуг. Запрошена на нараду начальник відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН РДА О. Опар ознайомила працівників центру з порядком нарахування субсидій та їх монетизації та дала вичерпну відповідь на запитання працівників. У. Гринишин - директор центру надання соціальних послуг повідомила  учасників наради про порядок надання путівок дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям з  інвалідністю та дітям, що отримали призові місця на олімпіадах обласного та республіканського значення, а також довела до працівників план заходів , які будуть проводитись з нагоди Великодніх свят.

 

 « повернутися до списку новин