Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Тиждень імунізації в громаді

 

   В Україні за даними МОЗ з початку року серед населення відзначається спалах кору. Причина – низьке охоплення вакцинацією. Значний відсоток дитячого населення отримав відповідні щеплення згідно календаря щеплень  а от доросле населення ні.  Тому позитивний ефект від вакцинації розподіляється серед населення нерівномірно.  Команда  вакцинаторів -  лікарів та медичних сестер «Тлумацького Центру ПМД» Тлумацької міської ОТГ  провела «Тиждень імунізації» від дифтерії, правця, гепатиту В та кору колективів різних організацій громади.

   Впродовж  тижня сімейні лікарі Ольга Стадниквідвідала колектив викладачів Тлумацької гімназії , Юлія Шевченко зустрілась з колективом працівників комунального підприємства «Міське комунальне господарство Тлумацької міської ради ОТГ»,   Антоніна Чижовська здійснила візит до колективу викладачів Тлумацького коледжу ЛНАУ. Під час зустрічі лікарі детально розповідали про переваги щеплення, захист від яких небезпечних захворювань надає вакцинація. Всі бажаючі мали можливість отримати відповідні  щеплення.

   Така ж акція проводилась серед вчителів вПужницькому,  Гринівецькому та Надорожнянському НВК.

   Хочемо щиро подякувати всім учасникам акції та принагідно нагадати, що вакцинація є невід'ємним правом людини на здорове і повноцінне життя та найефективнішою зброєю у подоланні інфекційних хвороб. 

 « повернутися до списку новин