Година духовності «Під Хрест Твій стаю, Спасителю мій!»

Час Великого посту. Це - час покаяння, очищення і навернення. Це - школа покути, в якій можна поглибити свою віру, переглянути своє життя і наскільки це можливо, змінитись.

Напередодні Великодніх свят,  у селі  Пужники відбулась година духовності «Під Хрест Твій стаю, Спасителю мій!».

На захід були запрошені священнослужителі храмів, які звертались до людей з духовними настановами, закликали пройти  цю Хресну дорогу із смиренням у серці, із щирою  молитвою.

Молодь читала вірші та біблійні оповіді, жителі виконували молитви, духовні пісні, оспівуючи тернисту дорогу страждань Ісуса на гору Голгофу.

Бібліотекар М.Гнатюк  ознайомила користувачів з тематичною  викладкою духовної літератури.