Акція «Ми і наша Земля»

Дата: 12.04.2019 15:04

Всесвітній День Довкілля  дозволяє поліпшити стан навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень і догляд за існуючими алеями, скверами, прибирання територій від сміття, очищення русел річок, посадка дерев, прибирання територій та збір сміття.      Бібліотека - філія села Королівка  також не стоїть осторонь. Бібліотекар Г. Павлюк напередодні  провела акцію «Ми і наша Земля»,  до якої залучились дорослі і діти. Учасники прибирали  території, активно працювали, відпочивали, спілкувались з природою.

Для молодших користувачів було проведено презентацію  книжкової  виставки «Чую молитву землі». Гортаючи книги, учні відкрили для себе цікавий світ рідної природи, світ лісу та тварин, дізналися багато цікавих фактів про  нашу планету Земля.

Світ навколо нас дуже привабливий і цікавий. Живемо у ньому, немов у рідній домівці, бо ми теж частинка цієї природи.