Велопробіг Тлумач-Надорожна

Дата: 15.04.2019 10:48

13 квітня вулицями міста Тлумача та села Надорожна  пройшов велопробіг, організований відділом культури та туризму Тлумацької ОТГ спільно з молодіжною радою Тлумацької ОТГ, учасниками якого була молодь та всі бажаючі жителі міста різної вікової категорії.

Любителі велоспорту зібралися, щоб подолати восьмикілометрову дистанцію, популяризувати екологічний вид транспорту, здоровий спосіб життя та провести екологічну просвіту через залучення до видів активного відпочинку.

Учасники заходу розпочали свій маршрут від Тлумацького народного дому, рухаючись по вулиці Грушевського приїхали на Тлумацьке озеро, а звідтіля направилися до села Надорожна, де відвідали могилу та вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Андрія Фігурного.

Завершився велопробіг біля Тлумацького народного дому, де начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас нагородила наймолодшого і найстаршого учасника заходу дипломами та сувенірною продукцією.

Всі отримали позитивні емоції, заряд енергії та бажання зустрітися ще на подібних заходах.