ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

В квітні в Україні стартував  безкоштовний навчальний курс

для бізнесу з питань  впровадження  системи НАССР

Навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» був  розроблений  проектом  ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та платформою масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» з метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні.

Даний курс роз’яснює  питання:

– що таке нове харчове законодавство України;

– що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;

– хто такі оператори ринку;

– що таке простежуваність у харчовому законодавстві;

– що таке НАССР та як його правильно читати.

Курс розроблений насамперед для представників бізнесу, але буде корисним як для фахівців державного сектору в харчовій галузі, так і для конкретного споживача.

Тематика курсу:

1. Безпечність чи якість? Що регулює харчове законодавство?

2. Базові знання з НАССР – що необхідно знати перед впровадженням? Програми-передумови.

3. Розуміння та застосування принципів НАССР. Як уникнути типових помилок?

Автори курсу:

Яна Добідовська, Юрій Оглашенний.

Запрошений спікер курсу:

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа та заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та кормів – начальник відділу безпечності харчових продуктів Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Оксана Новохатня.

Курс є повністю безкоштовним. Після завершення навчання слухачі отримають відповідний сертифікат.

Зареєструватися можна за формою,  яку ви знайдете за посиланням.

Реєстрація стартувала 8 квітня 2019 року. Запрошуємо усіх охочих.