Нарада з працівниками культури населених пунктів Тлумацької ОТГ

Дата: 17.04.2019 11:51

У середу, 17 квітня, в читальному залі Тлумацької публічної бібліотеки, під головуванням начальника відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванни Ковбас, відбулась нарада з клубними працівниками населених пунктів Тлумацької ОТГ.

На нараді були присутні методисти Тлумацького народного дому, працівники відділу культури та туризму, директори Народних домів та завідуючі клубами.

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу Аліна Бойчук інформувала присутніх по інвентаризації майна в клубних закладах та здачі спецкоштів.

На порядку денному розглянули питання по забезпеченню пожежної безпеки в клубних закладах Тлумацької ОТГ, проведенню звітів перед населенням «Мистецтво нашого села», плануванню фестивалів в селах на літній період, а також проведенню благоустрою території навколо закладів культури.

Начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас закликала клубних працівників провести біля храмів Великодні гаївки, розваги для жителів сіл та привітала усіх з Прийдешніми Великодніми святами.