Позитивні емоції для душі

Дата: 17.04.2019 13:08

16 квітня 2019 року міською радою Тлумацької ОТГ та Центром надання соціальних послуг  ( У.Гринишин) організовано виїзд 14-ох  дітей  різних категорій на театральну постановку «Аффабель», за мотивами оповідання сучасного християнського письменника Джона Бівера «Вікно у вічність», за участі молодіжного руху «Орієнтир» у приміщенні  Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім.Івана-Франка. Двогодинне дійство змусило порівнювати все, що діялося на сцені, зі своїм власним життям. Після  постановки організаторами  дійства надано подарунки для кожної дитини  у вигляді солодощів, мяких іграшок, засобів гігієни, шкільного  приладдя та ін.... Приємним сюрпризом стала  фотосесія з артистами даної постановки.  Дорогою додому спостерігалось жваве обговорення побаченого  між дітьми, веселі усмішки  та приємні емоції. Організоване дійство ще раз підкреслює необхідність проведення таких заходів для різних категорій дітей.

Висловлюємо подяку  директору БО «МБФ «МОЖЛИВОСТІ»  Качану С.В. за організацію даного заходу та отримання нашими дітками нових емоцій.