У ТЛУМАЧІ ВІДБУЛАСЬ ХРЕСНА ДОРОГА

Дата: 22.04.2019 08:20

Вже традиційно напередодні Великодня, 21 квітня, у Вербну Неділю в м. Тлумач відбулася  Хресна дорога, яка щорічно проходить у часі Великого посту. Приємно було бачити, як з різних сторін міста, дрібними вуличками до центру не дивлячись на дощову погоду, поспішаючи ішли люди. Народу зібралося багато, і не дарма. Адже Хресна Дорога є дуже важливою подією для кожного тлумачанина, яка об’єднує нас всіх для спільної молитви.

Велилюдна Хресна хода зформувалася о 15-ій годині біля храму УГКЦ «Пресвятої Трійці», звідки попрямували по вул. І.Макуха до вулиці Шевченка. Дальше пройшлися вулицями Княгині Ольги, Винниченка.

Хода зупинялась на 14 стаціях. Символічний дерев’яний хрест несли представники духовенства, влади міста та району, а також інших підприємств, установ та організацій.

Долаючи шлях люди намагалися відтворити хід Хресної дороги Спасителя, що відбувалася в Єрусалимі дві тисячі років тому. Тлумачани й гості міста пройшлися дорогою терпіння, страждань та смерті Ісуса Христа. Під час ходи страстей Христових кожен вірний мав змогу роздумувати над своїм покликанням та  душевно відчути про надлюдські терпіння Ісуса Христа, які Він переніс заради спасіння кожної людини.