«Великодній етнограй» стартував у Тлумацькій ОТГ

Дата: 24.04.2019 16:35

У центральній садибі Тлумацької ОТГ – м.Тлумачі, напередодні Великодня організували ярмарок та майстер-класи «Великодній етнограй». Ініціювала захід Тлумацька міська рада ОТГ разом із ініціативною групою молодіжної ради та Тлумацьким будинком дитячої та юнацької творчості. Мета заходу – це сприяння реалізації творчих задумів та пробудження у молоді поваги до національної культурної спадщини свого народу; поглиблення інтересу до відродження етнічного мистецтва свого регіону, традицій, звичаїв і обрядів; підтримка та популяризація образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, а також традиційного ремесла.

Свої досягнення та цікаві розробки представили майстри та умільці об’єднаної територіальної громади, району і області, вихованці та керівники Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості, загальноосвітніх та дошкільних закладів, а також усі бажаючі. Усім присутнім було запропоновано майстер-класи в різноманітних техніках, а також багатий великодній ярмарок, де можна буде придбати все потрібне для свята.

Особливе задоволення наймолодшим учасникам ярмарку принесла благодійна вистава ляльок-гігантів, яка була спрямована на збір коштів та продуктів харчування для дітей сиріт Івано-Франківщини.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення заходу, а також покупцям, які завітали на ярмарок.