Свято у кожен дім

Дата: 25.04.2019 15:04

Передвеликодній тиждень – це не тільки час підготовки міста, населених пунктів нашої громади чи наших домівок до найсвітлішого християнського свята, але це ще і допомога тим, хто потребує нашої підтримки.

Бажаючи допомогти потребуючим людям і в час великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Христового Воскресіння міська рада Тлумацької об’єднаної територіальної громади, як і щоріч, провела благодійну акцію «Великодній кошик».

Спільно із працівниками Центру надання соціальних послуг Тлумацької ОТГ даною акцією було охоплено громадян, які потрапили у складні життєві обставини, одинокі громадяни похилого віку, одинокі громадяни І-ї та ІІ-ї групи інвалідності, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, родичі загиблих учасників бойових дій, а також учасники АТО/ООС, їхні сім’ї та діти.

Тож вітаємо з прийдешніми святами та бажаємо щоб світле Воскресіння Господнє принесло мир і радість у кожну домівку!