ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 25.04.2019 15:12

Шлюби на Івано-Франківщині

Головне управління статистики інформує. В області у 2018 році зареєстрували шлюб 7,7 тис. подружніх пар, що на 3,9% менше, ніж у попередньому. Показник, що характеризує інтенсивність одружень, склав 5,6 шлюбу на 1000 осіб наявного населення, у тому числі у міських поселеннях – 6,1‰, у сільській місцевості – 5,2‰. Серед міст та районів області рівень шлюбності коливався від 3,7 шлюбу на 1000 осіб наявного населення у м.Болехові до 7 шлюбів на 1000 осіб наявного населення у м.Івано-Франківську. Найбільше одружуються пари у теплі місяці року: на травень–вересень припадає 53% від загальної кількості усіх шлюбів.

Середній вік наречених, які вступили до шлюбу у 2018 році, становив 27 років у жінок та 30 років у чоловіків. Середній вік наречених у міських поселеннях був дещо вищим (28 років у жінок та 31 рік у чоловіків), ніж у сільській місцевості (26 та 29 років відповідно). Понад 80% чоловіків та жінок одружувались вперше.

Частка ранніх шлюбів (у віці 16–19 років) у загальній їх кількості у 2018 році порівняно з попереднім роком у чоловіків зменшилась з 1,8% до 1,6%, водночас, у жінок – зросла з 13,4% до 13,8%. Частка ранніх шлюбів у жінок коливалась у межах від 8,7% у міських поселеннях до 18,6% у сільській місцевості, у чоловіків ранніх шлюбів фіксувалось значно менше – 1,1% та 2,1% відповідно.

Найвища шлюбна активність припадала на вік 20–24 роки у жінок та 25–29 років у чоловіків. У зазначеному віці одружилося 3,2 тис. жінок (42,2%) і  2,7 тис. чоловіків (34,7%).

Довідки: тел. (0342) 79-20-09; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-DEMOGR.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Стан роздрібної торгівлі області  у січніберезні 2019 року

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців  області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля,    у січні–березні 2019р. населенню реалізовано товарів на 5,5 млрд.грн. Індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах до січня–березня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 108,2% (в Україні – 107,4%). За  цим  показником  Івано-Франківщина  посіла 7 місце серед регіонів України.

Через  торгову мережу підприємств (юридичних осіб) упродовж січня–березня 2019р. продано товарів на 3,4 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 10,8% більше обсягу січня–березня попереднього року. За індексом фізичного обсягу роздрібного товарообороту підприємств область посіла 4 місце серед регіонів держави.

Довідка: тел. (0342) 53-35-17, e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-V_TORG.htm

Виробництво будівельної продукції підприємствами

Івано-Франківської  області у січніберезні 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 473,1  млн.грн, або 1,8% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–березнем 2018р. становив 122,5%.

За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 11 місце серед регіонів України, за  індексом  будівельної    продукції  – 14 місце.

Зростання індексу будівельної продукції порівняно з січнем–березнем минулого року відбулося в основному за рахунок збільшення зведення будівель на 37,8%, у т.ч. житлових – у 1,7 раза, нежитлових – на  12,8%. Будівництво  інженерних споруд зросло  на 5,8%.

Нове  будівництво,  реконструкція  та  технічне  переоснащення  склали 80,9% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 12,5% та 6,6% відповідно.

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13; e-mail:

fgus@ifstat.gov.ua

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області  ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Надходження продукції тваринництва на переробні підприємства області

у січні–березні 2019 року

У січні–березні 2019р. на переробні підприємства області надійшло 5,8 тис.т сільськогосподарських тварин (у живій масі), що на 1,2% менше, ніж у січні–березні 2018р., та 6,6 тис.т молока сирого всіх видів (на 2,9% більше).

Обсяги закупівлі сільськогосподарських тварин (у живій масі) переробними підприємствами порівняно з січнем–березнем 2018р. зменшились на 1,6 %  і склали 5,1 тис.т (88,4% загального надходження), молока сирого –  збільшились на 4,4% (6,5 тис.т, 98,1%). Від  підприємств у січні–березні 2019р. закуплено 94,3% загального обсягу сільськогосподарських тварин  та 32,6%  молока,  від  населення –  5,7%  та  67,4% відповідно.

Середні ціни, за якими переробні підприємства закуповували сільськогосподарських тварин, у січні–березні 2019р. становили  30013,1 грн за т, молоко – 5513,9 грн за т проти 30171,5 грн та 5503,8 грн за т відповідно у січні–березні 2018р.

Переробними підприємствами у січні–березні 2019р. використано для  переробки  0,7 тис.т  власно  вирощених тварин (у січні–березні  2018р. – 0,5 тис.т) та 0,1 тис.т власно  виробленого  молока (0,2 тис.т).

Довідка: тел. (0342)79-20-13; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-SG.htm