ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 02.05.2019 14:43

Виробництво будівельної продукції підприємствами

міст і районів Івано-Франківської області у січні–березні 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 473,1 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–березнем 2018р. становив 122,5%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру 70,8% загальнообласного обсягу. Cеред районів та міст обласного значення найбільшою є питома вага Косівського (4,8%), Калуського (4,5%) районів, міста Калуша (4,2%), Тисменицького (2,6%), Коломийського (2,4%) та Долинського (2,2%) районів.

У порівнянні з січнем–березнем 2018р. зростання обсягів виробленої будівельної продукції досягнуто підприємствами Надвірнянського (у 11,2 раза), Рогатинського (у 11 разів), Долинського (у 8,2 раза),  Рожнятівського (у 7,7 раза), Тисменицького (у 5 разів), Снятинського (у 4,6 раза), Косівського (у 4 рази), Богородчанського (у 3,6 раза), Калуського (на 26,1%), Галицького (на 19,1%) районів та міст Калуша (на 20,6%) і Івано-Франківська  (на 11,1%). Водночас, скорочення обсягів  будівництва відбулось у містах Бурштині (на 46,7%) і Коломиї (на 10,8%), Тлумацькому (у 3,4 раза)   та Коломийському (на 35,9%) районах.

Частка робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення переважала в обсягах будівельної продукції, що вироблена  будівельниками  Богородчанського (62,1%),  Галицького (63,8%), Косівського (72,8%), Рожнятівського (77,2%), Тлумацького (88,2%), Тисменицького (89,7%), Коломийського (90,4%), Снятинського (91,6%), Калуського (97,3%) районів, міст Калуша (42,2%), Бурштина (51,2%), Коломиї (65,5%), Івано-Франківська (85,8%) та Болехова (100%); з капітального ремонту – Долинського (66,4%) і Надвірнянського (76,6%) районів; з поточного ремонту – Рогатинського району (100%).