Виплата разової грошової допомоги до 5 травня в 2019 році

Дата: 03.05.2019 14:43

Відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2019 року №237 „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” на 2019 рік встановлено щорічну разову грошову допомогу до 5 травня у таких розмірах:

1)особам з інвалідністю внаслідок війни:

І групи 3850 гривень,

ІІ групи 3400 гривень,

ІІІ групи  2950 гривень;

2) учасникам бойових дій - 1 295 гривень;

3) членам  сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни – 840 гривень;

4) учасникам війни – 530 гривень.

Щорічна виплата разової грошової допомоги до 5 травня проводиться управлінням соціального захисту населення через відділення зв'язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) пенсіонерам - за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня 2019 року.