ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 08.05.2019 09:02

Повідомляємо, що у середу, 8 травня, з 13.30 до 14.30 год. в Тлумацькому народному домі відбудеться Семінар з питань ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ЕС/ПРООН «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БУДИНКІВ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СТАЛИХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ» (HOUSES)В  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Завдання проведення Семінару:

1. Проведення інформаційної сесії у Тлумацькій ОТГ за широкої участі мешканців (ознайомлення з проектом та перевагами ОСББ).
  2. Виявлення зацікавлених мешканців щодо створення ОСББ у своїх будинках, їх реєстрація на платформі www.houses.in.ua
  3. Інформаційна кампанія та роз'яснювальна робота зі співмешканцями, допомога їх у створенні та реєстрації нових ОСББ.
  4. Виявлення на території громади діючих ОСББ, які потребують навчання.
  5. Організація навчань  окремо для ініціативних груп та діючих ОСББ.
  6.  Виявлення ОСББ, охочих до співпраці з фондом енергоефективності (по проектах з енергозбереження будинків), а також цільова робота з  представником Міжнародної фінансової корпорації (IFC) над заявками до Фонду.

Мета проекту -  допомогти зі створенням нових об'єднань та підготувати їх до роботи з Фондом енергоефективності України (по проектах термореновації).