День пам’яті та примирення в місті Тлумач

Дата: 08.05.2019 14:08

Не порушимо вічності спокій,

Затамуємо подих в цей час, -

Тих згадаємо в шані глибокій,

Хто здобув перемогу для нас.

В сонячний весняний день, 08 травня, в Тлумацькому міському парку відбулося віче з нагоди Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Під час заходу, на якому були присутні представники влади, духовенство, молодь та громадськість міста, згадали ті далекі воєнні часи та теперішні події в зоні АТО.

Міський голова Роман Круховський звернувся до всіх з вітальним словом та побажав мирного неба над головою.

Під час віче пройшло покладання квітів та лампадок до Пам’ятника воїнам Другої Світової Війни та вшанування пам’яті хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє України.

У виконанні Мар’яни Юзвак та Романа Бойчука пролунали скорботні пісні, які розчулили усіх до сліз.

До всіх присутніх звернувся учасник бойових дій у Другій Світовій війни Ярослав Савюк та заступник військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Микола Соболюк, який вручив учасникам АТО з Тлумацького району Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Священнослужителі місцевих храмів провели поминальну панахиду за загиблими воїнами.

Завершився захід Гімном України у виконанні оркестру духових інструментів Тлумацької дитячої музичної школи.