Шана ветеранам Другої світової війни

Дата: 08.05.2019 15:48

Сьогодні, 8 травня, в Україні та в багатьох країнах Європи відзначают День пам'яті та примирення.

У Тлумацькій міській громаді з нагоди цієї пам'ятної дати також відбулися заходи, присвячені вшануванню загиблих у Другій світовій війні. Окрім того, напередодні  Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міський голова Роман Круховський особисто привітав ветерана війни, жителя м. Тлумача – Сав’юка Ярослава Івановича, а заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар  з працівниками центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ відвідали ветеранів та дружин загиблих ветеранів Другої світової війни за їх місцем проживання.

При зустрічі з жінками представники міської ради висловили їм свої вітання з Днем Примирення та визволення від загарбників України під час Другої світової війни, вручивши грошову допомогу, та в теплій, щирій атмосфері виразили повагу і вдячність дружинам наших героїв-співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ.