Книжковий фестиваль «Слово»

З 9 по 12 травня 2019 року у м. Івано-Франківську за підтримки Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України, видавництва ТОВ «Медіасон» та Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви проходив 2-ий книжковий фестиваль «Слово».

Вже традиційно до книжкового фестивалю долучилася обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка. В її читальних залах відбулася презентація книжки першого космонавта нашої держави, Героя України Леоніда Каденюка «Місія - Космос», яку представила редактор видання Галина Руденко, та зустріч з майстрами детективного жанру - Андрієм Кокотюхою та Борисом Крамером.

Поспілкуватися з авторами завітали директори районних ЦБС та директори Публічних  бібліотек ОТГ.

Директор Публічної бібліотекТлумацької ОТГ М.Ю. Пісак мала змогу придбати видання з автографом авторів, та можливість поспілкуватися з відомим сучасним  письменником Андрієм Кокотюхою.