Свято матері у Тлумацькій ОТГ

Дата: 13.05.2019 15:27

У неділю,12 травня, в Тлумацькому народному домі відбувся творчий звіт колективів Тлумацької дитячої музичної школи Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади присвячений Дню Матері.

Гарного недільного дня на вулиці біля Народного дому розпочав гру     духовий оркестр ДМШ запрошуючи Тлумачан на свято присвячений Дню Матері. В той час у фоє народного дому гостей зустрічав ансамбль скрипалів під керівництвом викладача Лідії Пелех. У їхньому виконанні звучали мелодії про Україну, рідний край та Матерів.

Голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський привітав матерів зі святом, адже це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки – матері, та вручив медалі матерям – героїням Опар Олександрі Іванівні та Бойчук Лілії Юріївні.

Розпочався Творчий звіт оркестром народних інструментів під керівництвом Мар’яни Лютак в їхньому виконанні прозвучали В. Мітін «Черемшина», український народний танець «Гопак».

В концерті–звіті взяло участь більше 20-ти солістів, дуетів, ансамблів, виконавців на різних музичних інструментах. Завершив творчий звіт дитячий хор під керівництвом С.Козак концермейстер Т. Комановська.

Своїх матерів вітали наймолодші учасники  свята танцювальний  колектив  садочка «Сонечко» , та колектив «Елегія +»  під керівництвом О.Богович, та танцювальний колектив «Юність» Народного дому під керівництвом В.Головатого.

Ведуча творчого звіту  Юлія Бачинська.