Відбувся традиційний турнір з футболу пам'яті Ярослава Кікця

Дата: 13.05.2019 08:30

У  четвер, 9 травня,  на стадіоні «Колос» міста Тлумача уже традиційно відбувся футбольний турнір пам'яті Ярослава Кікця між командами Тлумацької та Олешанської ОТГ, командою представників райдержадміністрації та районної ради  та командою учасників АТО.

Учасників турніру привітав голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, районна влада, дружина Ярослава Кікця пані Марія. Від учасників турніру був покладений кошик квітів до могили багатолітнього керівника спорту Тлумаччини.

В результаті напружених та захоплюючих ігор перше місце зайняли представники Тлумацької ОТГ, другими стали команда учасників антитерористичної операції, третє місцекоманда райдержадміністрації та районної ради.

Усі учасники змагань нагороджені кубком, грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.