Мистецтво нашого села

У неділю,12 травня 2019 року у селі Надорожна,Тлумацької ОТГ, відбувся творчий звіт перед населенням «Мистецтво нашого села», присвячений Дню матері. У концертній програмі взяли участь : вокальна група дівчат « Покутські візерунки», родинний ансамбль сестер Михайленко, дует у складі Емілії Смульської і Петра Круховького, Мельник Антоніна та Петро Круховський, який виконав свої власні пісні.

Для жителів села була оформлена тематична виставка « Моїй любій матусі», яку підготувала Марія Грам.

На завершення з вітальним словом виступила начальник відділу культури і туризму ОТГ Іванна Ковбас, яка привітала всіх матерів зі святом та подякувала учасникам художньої самодіяльності за проведену роботу.