До відома жителів Тлумацької ОТГ

Дата: 17.05.2019 11:20

17.05.2019 року в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), відбулася презентація вибіркового анкетування мешканців Тлумацької ОТГ з дослідження умов життя та якості громадських послуг у об’єднаній громаді.

Координатори від Програми DOBRE:

• Давід Хоінкіс – Фонд Розвитку Місцевої Демократії, Польща,
  • Олег Карий – Національний університет "Львівська політехніка", Україна,
  • Любомир Кава - фахівець з розвитку громад в Західному регіоні регіонального офісу Global Communities у Івано-Франківську.

Координатори від Тлумацької міської ОТГ:

• Андрій Радовець – перший заступник міського голови,
  • Василь Гузій – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства.

Наголошуємо, що Ваші відповіді на питання анкет є конфіденційними. Вся отримана інформація використана виключно для формування узагальнених висновків. Жодним чином заповнена Вами анкета не була доступною для широкого загалу.

Результати дослідження скоро будуть офіційно оприлюднені на офіційному сайті Тлумацької ОТГ в рубриці "Новини" та "Мешканцям громади".

Щиро дякуємо всім жителям громади, які відповідально віднеслися до анкетування, приділили свій особистий час та надали відповіді на запитання.