УВАГА!

Дата: 20.05.2019 13:19

Штормове (метео) попередження

Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Ввечері 20 травня та впродовж 21-22 травня, у зв’язку з очікуваними сильними та значними опадами, на річках басейнів Дністра та Прута очікується формування дощового паводку з підйомами рівнів води на 1,0-2,0 м, на окремих ділянках у місцях звуження русла до 2,5 м над рівнями 20 травня станом на 08.00 год. При дуже сильних зливах відбуватиметься формування значного місцевого та силового стоку, що призведе до локальних підтоплень в місцях де відсутні, або захаращені водовідводи. Місцями початковий вихід води на заплаву, часткове підтоплення с/г угідь. В гірських районах існує загроза сходу селів.

Ввечері 20 травня та протягом доби 21 травня по області та місту очікується сильний дощ, гроза, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.