День Європи в Україні

Дата: 20.05.2019 14:50

Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні. Це свято поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів.

З  метою інформування  жителів нашої  громади з питань європейської інтеграції,  залучення учнівської молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії,  культури,  обрядів та традицій інших країн,та до  Дня Європи  Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ провела відео мандрівку «Відкрий для себе Європу», де користувачі більше дізналисяпро історію створення Європейського Союзу та теперішній стан ЄС.

До уваги читачів була представлена книжкова виставка «Європейські духовні цінності», де зібрана література, що розкриває досвід різних країн та прогнозує шляхи розвитку для України у Європейському Союзі.

А в бібліо-кав’ярні «Європа запрошує на каву» працівники бібліотеки пригощали відвідувачів кавою. П’янкий кавовий аромат та підбірка цікавої літератури, просто не залишали вибору, а змушували трохи зупинитися та прочитати кілька сторінок.