ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує
ОГОЛОШЕННЯ
27 травня 2019 року о 10-00 год. відбудеться навчання з питань дотримання санітарного, харчового законодавства та законодавства з питань захисту прав споживачів для працівників системи Івано-Франківської обласної спілки споживчих товариств.
Запрошуються: голови правлінь споживспілки, їх заступники по торгівлі, керівники торгівельних підприємств, закладів ресторанного господарства, агропродовольчих ринків, підпорядкованих Облспоживспілці.
Основні питання, що будуть розглянуті в рамках заходу:
1. Функції Держпродспоживслужби щодо дотримання операторами ринку харчових продуктів чинного законодавства.
2. Профілактика виникнення харчових отруєнь.
3.Особливості реалізації непродовольчої групи товарів в контексті законодавства про захист прав споживачів, ринкового та метрологічного нагляду.
4. Вимоги до операторів ринку харчових продуктів, їх права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства
5. Особливості впровадження процедур заснованих на принципах НАССР для торгівельних підприємств, закладів ресторанного господарства, агропродовольчих ринків.
6. Маркування харчових продуктів. Надання інформації для споживачів щодо харчових продуктів.
Місце проведення: м. Івано-Франківськ вул. Грушевського, 11
зал засідань Облспоживспілки.
Контактний телефон: (0342) 51-13-89, Шевага Лариса Валер’янівна.
Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття взяли участь у всеукраїнському семінарі з питань профілактики захворювань та отруєнь бджіл
14-15 травня 2019 року у селі Поляна Свалявського району Закарпатської області відбувся всеукраїнський семінар, що об’єднав спеціалістів Головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, фахівців регіональних державних лабораторій Держпродспоживслужби, науковців, представників виробничих підприємств та пасічників.
В ході заходу було наголошено на необхідності налагодження та розвитку кооперативних відносин між аграріями і пасічниками, удосконалення системи агрострахування та потребі модернізації лабораторій.
У перший день проведення семінару учасники проаналізували профілактику отруєнь бджіл у минулому році і визначені заходи щодо подальшого недопущення отруєнь, охарактеризували діяльність Спілки та її Центру підтримки пасічників.
Водночас на одній із пасік району відбувся майстер-клас з клінічного обстеження вулика.
У ході семінару були розглянуті такі питання: поширення ноземозу на пасіках України, правові аспекти запобігання та фіксації отруєння бджіл, практика застосування деяких препаратів у бджільництві, специфічні особливості розведення бджіл в умовах вароозного процесу, отримання якісного і безпечного меду, страхування ризиків у бджільництві, порядок реєстрації пасік, заходи при отруєння бджіл, сучасні підходи у навчанні студентів пасічній справі.
За підсумками проведення заходу його учасники отримали відповідні сертифікати.