УВАГА!

Дата: 21.05.2019 13:30

Штормове (метео) попередження

Управління з питань цивільного захисту ОДА.

21 - 22 травня на Днiстрi в дiлянцi Галич - Нижнiв – Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 2 - 3 м над рiвнями 20 травня на 08.00 ранку. Мiсцями початкове затоплення заплав, часткове пiдтоплення с/г угiдь.
   У зв'язку iз значними дощами 21 - 22 травня на рiчках басейну Днiстра очiкується продовження пiдйому рiвнiв води на 1,5 - 2,5 м над рiвнями 21 травня станом на 08.00.
   Подальше затоплення заплав, с/г угiдь. При значних дощах формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення селевих потокiв. Можливе часткове пiдтоплення прирiчкових населених пунктiв, госпоб'єктiв у Галицькому, Долинському, Калуському, Надвiрнянському, Богородчанському, Тисменицькому, Тлумацькому, Снятинському, Рожнятiвському районах.