АНОНС!

Проведення дитячої Ліги інтелекту

до Міжнародного Дня захисту дітей

Мета

Захід проводиться з метою залучення шкільної молоді до творчих інтелектуальних ігор та розвитку особистих творчих здібностей школярів.

Час та місце проведення, організатори

Змагання пройдуть у суботу, 01 червня 2019 року, в актовій залі Тлумацької загальноосвітньої школи. Організаторами заходу виступають Тлумацька ОТГ та Тлумацький БДЮТ.

Учасники

До участі в інтелектуальних змаганнях запрошуються команди учнів 7-11 класів навчальних закладів Тлумацької ОТГ. Склад команди – 4 особи.

Умови проведення

Участь у змаганні братимуть команди, які подадуть заявку до 12 години 30 травня 2019 року на електронну адресу Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості bdyut.tlumach@ukr.net

Заявку подавати довільної форми із вказівкою навчального закладу, назви команди, складу (чотири особи, включаючи капітана), девізу команди.

Змагання проводитимуться у три командних етапи:

Конкурс перший «Ерудит-Лото»

(командам зачитуватимуться 10 запитань із можливими чотирма варіантами відповідей, одна з яких є правильною)

Конкурс другий «Інтелектуальні перегони»

(команди одночасно зіграють три тури по 8 запитань, час на обдумування кожного запитання– 1 хвилина, відповіді подаються журі у письмовій формі)

Конкурс третій«Своя Гра»

(командизіграють3 тури по 5 тем, делегуючи на кожну тему по одному гравцю)

Нагородження

Команди, які здобудуть перемогу у конкурсних змаганнях, будуть нагороджені Кубком Дитинства та Грамотами від організаторів у кожній із номінації: переможці «Ерудит-Лото», «Інтелектуальних перегонів», «Своєї гри».