День Героїв

Дата: 23.05.2019 15:00

Я пам'ятаю Вас, мої герої!

Я принесу конвалій навесні

І чорнобривців літньою порою,

Калини кетяг у осінні дні.

23 травня - це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків - борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Бібліотека – філіяс.Пужники долучилася до цього свята та провела годину пам’ять «Тим, хто віддав життя  за мир». Бібліотекар М.Гнатюк розповіла про історію відзначення свята Героїв. Учасники  заходу декламували вірші: Р. Надачковська «А сотню вже зустріли небеса…», Ю.Пасічник «Палає Київ у вогні», Р.Жидак «Україна моя у вогні», В.Самборська «Прощання з Героями»,І. Шкраб’юк «Пливуть гроби по морю, як човни», С.Данилюк «Мій перший вірш написаний в окопі…» (Л.Костенко).

Н.Велигорська та Р.Надачковська виконали пісню «Мамо, не плач, я повернусь весною».

Презентація книжкової виставки «Подвигу пам'ять, подвигу слава», відбулася у бібліотеці с. Королівка.Бібліотекар Г.Павлюк ознайомила користувачів з літературою з даної виставки, яка присвячена Дню Героїв України.Учасники декламували патріотичну поезію.

Хай пам'ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.