Міністерство аграрної політи та продовольства України інформує

Дата: 27.05.2019 16:38

В рамках проекту ЕС «Вдоскониення системи контролю безпечності харчових продуктјв в Україні» на платфоркй «Promеtheus» Mіністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів тјдготовлено онлайн-курс « Безпечність харчових npoдуктів: сучасне законодавство, сумліний виробник, відповідальний споживач» (далі – онлайн - курс).

Онлайн-курс стартує 01 червня 2019 року та проводиться на безкоштовнй основі. [ Реестр учасників відбувається відповідно до форми за посиланням:

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019 T2/about

По закінченню навчального процесу учасники отримають відповідні сертифікати. Додаткову інформацію можна отримати на офцшному сайті Мінагрополітики або за телефоном 363-08-28.