ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 28.05.2019 11:07

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січніквітні 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січніквітні 2019р. індекс промислової продукції в області склав 97,2% (в Україні – 100,6%).

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно із січнем–квітнем 2018р. індекс промислової продукції становив 103,7%, переробної – 94,1%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 94,6%.

Збільшення виробництва продукції з початку 2019р. одержано у добуванні сирої нафти та природного газу на 4,1%, виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції – на 19,7%. Разом з тим, зменшення випуску продукції спостерігалося у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 35,3%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,5%), харчових продуктів і напоїв (на 19,3%), паперу та паперових виробів (на 14,5%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 10,9%), виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 7,8%), гумових і пластмасових виробів (на 5,9%), у виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 4,4%), машинобудуванні (на 2,3%).