Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 30.05.2019 09:32
Кількість переглядів: 251

Сьогодні, 30 травня, в приміщенні Тлумацької міської ради ОТГ відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець), в роботі якої взяли участь міський голова Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович, начальник відділу фінансів, обліку та звітності міської ради Ярослав Пукас.

На засіданні комісії розглядались питання про внесення змін до міського бюджету та про збільшення дохідної частини спеціального фонду міського бюджету за рахунок надходжень від пайової участі.