Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 30.05.2019 10:57

Сьогодні, 30 транвя, в приміщенні  Народного дому м. Тлумача, під головуванням міського голови Романа Круховського та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда, відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. Також в роботі засідання виконкому взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник міського голови Андрій Радовець та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання затвердження переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького району Івано-Франківської області, звіт комунального підприємства «Культурне рибне господарство «Нептун» про роботу за 2018 рік, про затвердження плану заходів з підготовки підприємств, установ та організацій комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. на території Тлумацької ОТГ, про запобігання гибелі людей на воді. про затвердження Положення про комісію з питань надання   матеріальної  грошової допомоги та її персонального складу, про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна, про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, про порядок продовження перебування вихованців випускних груп ДНЗ у дошкільних навчальних закладах м. Тлумач на літній період, про  надання одноразової матеріальної допомоги, про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та про внесення змін до рішення виконавчого комітету №11 від 23.02.2017 р.«Про узгоджувальну комісію для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування»

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.