Відбулась зустріч з міським головою Романом Круховським

Дата: 30.05.2019 11:13

29 травня цього року директор Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Михайло Богович та начальник відділу організації сприяння працевлаштування Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ігор Сливінський відвідали Тлумацьку міську обєднану територіальну громаду, де мали зустріч з її головою Романом Круховським та заступником голови Ігорем Мандарем. В ході зустрічі було обговорено наказ Міністерства соціальної політики України №551 від 11.04.2019 року «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» в частині надання жителям ОТГ різних послуг фахівцями районної служби зайнятості та організації віддаленого робочого місця для прийому громадян.

Також піднімалось питання організації громадських робіт соціального напрямку.

Крім того, Ігорем Сливінським, була надана фахівцям Тлумацької районної філії практична та методична допомога.