Навчальний візит в рамках програми "Маршрути успіхів" в Тлумацьку міську ОТГ

Дата: 30.05.2019 15:08

Уже стало доброю традицією для представників органів місцевого самоврядування різних областей України переймати досвід в успішних громадах Прикарпаття.

Зокрема у середу, 29 травня, у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбувся навчальний візит представників громад Тернопільщини у межах програми «Маршрути успіхів» у Тлумацьку ОТГ, яка стала першою міською об’єднаною територіальною громадою на Івано-Франківщині й завдяки злагодженій роботі команди управлінців під керівництвом Романа Круховського досягає вагомих результатів на своєму шляху.

Під час навчального візиту на тему: «Успіхи децентралізації на прикладі Тлумацької міської ОТГ» гості з Тернопілля відвідали Тлумацьку ЗОШ І-ІІІ ст., комунальне некомерційне підприємство «Тлумацький центр первинної медичної допомоги», комунальне підприємство «Міське комунальне господарство», ДНЗ "Сонечко" та ін.