День захисту дітей – свято радості та надії

Дата: 03.06.2019 14:28

Уже традиційно 01 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

З нагоди цієї дати в клубних закладах сіл Вікняни, Королівка, Бортники завідуючі клубами провели святкові заходи для дітей, а саме конкурси, розваги, діти співали пісні, розказували тематичні вірші, танцювали та малювали малюнки на асфальті. Подвір’я біля клубних закладів були сповнені дитячим сміхом та радістю.

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.