Міні-футбольний турнір до Дня захисту дітей

Дата: 03.06.2019 14:55

З метою належного відзначення Міжнародного Дня захисту дітей та популяризації ігрових видів спорту  Тлумацької  міською радою ОТГ було організовано та проведено турнір з міні-футболу, серед команд  учнів закладів освіти 7 класів та молодших.

На пропозицію проведення такого турніру відгукнулися команди

Тлумацької та Королівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тлумацької гімназії, Колінцівського, Прибилівського та Бортниківського НВК.

Змагання молодих футзалістів викликали хвилю бурхливих емоцій, а бажання перемагати забезпечило високий «градус напруги» у боротьбі за нагороди. Колова система змагань дала можливість визначити ще й власників індивідуальних нагород. Так, у номінації «Кращий гравець» перемогу здобув Олійник Олег, учень Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.. У номінації «Кращий бомбардир»  нагороду отримала Куцик Олена, учениця Колінцівського НВК, а «Кращим воротарем» турніру визнано Чемерис Івана, учня Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Що ж стосується команд, то почесне ІІІ-є місце посіла команда Королівської школи, впевнене  ІІ-ге місце виборола команда Колінцівського НВК, а переможцем турніру присвяченого Міжнародному дню захисту дітей стала Тлумацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Міський голова Роман Круховський під час нагородження привітав усіх учасників із Міжнародним днем захисту дітей, побажав усім хоч трошки залишатися дітьми та відповідати на сучасні запити дитини. Усі учасники футзальних баталій отримали від організаторів солодкі призи, а команди-переможці були нагороджені Романом Круховським грамотами, кубками, цінними призами, а також за перемогу у турнірі команда Тлумацької школи отримає нову футбольну форму!