Кубок Дитинства

Дата: 04.06.2019 08:18

До Міжнародного Дня захисту дітей у Тлумачі пройшла дитяча Ліга Інтелекту, у якій взяли участь 9 команд навчальних закладів Тлумацької ОТГ.

Перемогу у номінації «Ерудит Лото» виборола команда Колінцівського НВК «Всезнайки» (капітан Олеандра Томин), у «Інтелектуальних перегонах» кращими були команди вихованцівТлумацького БДЮТ, учнівТлумацької гімназії «Чорним по білому» (капітан Христина Цуркан) та «Союз» (капітан Владислав Батіг), які і розділили між собою Кубок Дитинства.

Достойну гру продемонстрували також команди вихованців Тлумацького БДЮТ, учнів Тлумацької гімназії та Тлумацької школи «П’ятий елемент» (капітан Дмитро Сегедин), «Максимум» (капітан Богдан Мосорко), «Друзі forever» (капітан Юлія Карпик).

Найкращу візитівку-представлення спрезентували присутнім команда ерудитів Гринівецької школи «Сьоме небо» (капітан Діана Ласіца). Оригінальними та влучними були відповіді команд інтелектуалів з Королівської школи «Легіон» (капітан Вікторія Возняк) та Надорожнянського НВК «Бешкетники» (капітан Вікторія Роговик).

Співорганізаторами змагань виступили Тлумацька міська рада ОТГ, Тлумацький Будинок дитячої та юнацької творчості, а також громадська організація «Тлумацька асоціація клубів інтелектуальної творчості ТАКІТ».