Установчі збори молодіжної ради Тлумацької ОТГ

Дата: 05.06.2019 16:47

У вівторок, 04 червня, в Тлумацькому народному домі пройшли установчі збори молодіжної ради Тлумацької ОТГ, на яких були присутні члени ініціативної групи та кандидати на вступ у молодіжну раду, всього 21 особа. Від органу місцевого самоврядування запросили заступника міського голови Ігоря Мандара.

Кандидатів на членство у молодіжній раді було ознайомлено з Положенням про молодіжну раду Тлумацької міської ради ОТГ та обговорено процедурні питання.

Присутні на установчих зборах, шляхом голосування, уповноважили представника ініціативної групи Юлію Карпик провести збори.

Результатами установчих зборів стало обрання членів молодіжної ради, до якої ввійшло 15 представників молодіжного активу Тлумацької громади. Саме з обраних членів молодіжної ради, головою обрано Владислава Кулинича, а його заступником  – Ковбас Руслану. Вибори відбувалися шляхом рейтингового голосування.

Члени молодіжної ради привітали Влада Кулинича та Руслану Ковбас з обранням та обговорили плани щодо свої подальшої діяльності.