A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 06.06.2019 13:32
Кількість переглядів: 425

Фото без опису

 

До Дня працівників легкої промисловості

Головне управління статистики інформує. Легка промисловість регіону представлена підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, хутра, шкіри та виробів з них, які випускають широкий асортимент споживчих товарів: килими та килимові вироби, постільну білизну, одяг жіночий та чоловічий, предмети одягу, аксесуари до одягу, головні убори з хутра, панчішно-шкарпеткові вироби, чохли для автомобілів тощо. Підприємствами галузі у 2018р. реалізовано продукції на 466,1 млн.грн, що склало 1,9% загальнодержавного обсягу реалізованої продукції в легкій промисловості.

У 2018р. підприємства галузі зберегли своє лідерство серед регіонів України з випуску окремих видів промислової продукції, зокрема (за даними короткострокової звітності) ними забезпечено 80,6% загальнодержавного виробництва килимів та покриття для підлоги текстильних інших, тафтингових, 40,6% – шкіри з цілих шкур великої рогатої худоби. Вагомими також були частки області у загальнодержавному виробництві предметів одягу, аксесуарів до одягу з хутра, головних уборів з фетру хутряного та вовняно-хутряного, одягу чоловічого та хлопчачого, виробничого та професійного.

У січні–квітні 2019 року порівняно з відповідним періодом попереднього року індекс промислової продукції у галузі склав 70,5%, у т.ч. у виробництві шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 58,7%, текстильному виробництві – 62%, виробництві одягу – 91,7%. За цей період реалізовано продукції легкої промисловості на 137,9 млн.грн або 1,8% її загальнодержавного обсягу.

Серед видів продукції, що вироблялися підприємствами галузі у січні–квітні 2019 року порівняно з відповідним періодом 2018 року спостерігалося збільшення виробництва капелюхів та інших головних уборів з фетру хутряного та вовняно-хутряного, предметів одягу жіночих та дівчачих, виробничих та професійних, брюк, бриджів та шортів чоловічих та хлопчачих (у 2,1–6 разів), костюмів, комплектів, піджаків, блейзерів, суконь, спідниць, жіночих та дівчачих, фіранок та штор для інтер’єрів з тканих матеріалів, піджаків та блейзерів чоловічих та хлопчачих, виробничих та професійних (в 1,5–1,9 раза), білизни постільної бавовняної, футболок, майок та подібних виробів, костюмів та комплектів чоловічих та хлопчачих (на 34,5–38,2%), колготок із синтетичних волокон трикотажних машинного або ручного в’язання, комбінезонів чоловічих та хлопчачих, виробничих та професійних, пальт, плащів тощо, жіночих та дівчачих (на 14,8–28,9%). Разом із цим, зменшено виробництво предметів одягу, аксесуарів до одягу з хутра (крім капелюхів та головних уборів інших), светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів з бавовни, жіночих та дівчачих, панчішно-шкарпеткових виробів інших (уключаючи шкарпетки), рукавичок, рукавиць, мітенок (крім трикотажних) у 2–2,3 раза, суконь трикотажних, пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, шкіри з цілих шкур великої рогатої худоби, без волосяного покриву – на 8,7–14,1%.

Підприємствами галузі за минулий рік освоєно 18,6 млн.грн капітальних інвестицій (0,6% обсягу інвестицій у промисловість). Іноземними інвесторами у легку промисловість області на кінець 2018 року спрямовано 13,3 млн.дол. США акціонерного капіталу (2% обсягу прямих інвестицій у промисловість), 99,5% з них вкладено нерезидентами Німеччини, Румунії, Швеції.

Середньооблікова кількість штатних працівників, зайнятих у галузі за 2018р. склала 1,9 тис. осіб, або 4,5% загальної чисельності працюючих у промисловості області, середньомісячна заробітна плата зросла порівняно з попереднім роком на 19,6% і склала 6165 грн (81,6% до середньообласного показника та 91,5% до рівня оплати праці в галузі у середньому по державі).

Серед найбільших підприємств легкої промисловості Івано-Франківщини – товариства з обмеженою відповідальністю «Трокс Україна», «Світ шкіри», «Тисхутролюкс», «Швейна фабрика «Довіра», «Спецодяг», «Мірам», «Ажур», приватні акціонерні товариства ВТШП «Галичина», «Шкіряник», дочірне підприємство «Пантера» підприємства В.Шулінскаса, виробничий підрозділ «ХРТ Текстиль-Івано-Франківськ».

 

Довідково: День працівників легкої промисловості установлений Указом Президента України від 09 червня 1994 року та відзначається в другу неділю червня.

Довідка: тел. (0342) 79-20-08; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

Житлове будівництво за містами та районами області  у січні–березні 2019 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2019р. в області прийнято в експлуатацію 235 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва, що у 2,8 раза більше порівняно з січнем–березнем попереднього року.  

В територіальному розрізі збільшення обсягів прийнятого в експлуатацію нового житла відбулося в обласному центрі (у 9,4 раза), Надвірнянському (у 3 рази), Городенківському і Долинському (у 2,8 раза) районах, Яремчанській міській раді (у 2,6 раза), Болехівській міській раді та Снятинському районі (у 2,2 раза), Богородчанському (у 1,8 раза), Тлумацькому (у 1,6 раза), Верховинському (у 1,5 раза),  Косівському (на 42,2%), Рожнятівському (на 40%), Тисменицькому (на 35,8%), Коломийському (на 17,4%), Галицькому (на 12,2%) та Калуському (на 9%) районах. Менше, ніж у cічні–березні 2018р., прийнято в експлуатацію житлових будівель в місті Калуші (на 40,2%) і місті Коломиї (на 26,1%).  

Більше половини (53,6% загальнообласного обсягу) житлових будівель нового будівництва  прийнято в експлуатацію на території Івано-Франківської міської ради. Також значними є частки Тисменицького району (6,9%),  Яремчанської міської ради (5,5%), Надвірнянського району (4,8%), Рожнятівського (4,4%), Долинського і Коломийського (по 4%) районів. Частка  міста Коломиї, Снятинського і Богородчанського районів коливається в межах від 2,4% до 3,1%, Галицького району, Болехівської міської ради, Калуського і  Косівського районів –від 1,2%  до 1,6%,  решти  міст та  районів – не перевищує 1%.

У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято 1712,3 м2 житла, що відповідає 2 місцю серед регіонів держави. При цьому, територіальна диспропорція за даним показником складає 25 разів: максимальне значення у січні–березні 2019р. спостерігалося в Яремчанській міській раді (5,8 тис.м2), мінімальне –  у  Городенківському  районі (230,9 м2).

Середній розмір новозбудованого помешкання по області становив 90,4 м2 загальної площі. Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спостерігається у Снятинському (203,8 м2), Тисменицькому (185,2 м2), Рожнятівському (179,7 м2) районах, найнижче –  у  Івано-Франківській міській   раді  (67,4 м2).

 

Довідка: тел. (0342)79-20-13; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

 

 

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності області  у січні–березні 2019 року

Головне управління статистики інформує. Обсяг вкладених з початку інвестування в економіку області прямих інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 квітня 2019р. становив 877,6 млн.дол. США, що у розрахунку на одну особу населення склало 639,3 дол. У січні–березні 2019р. в економіку області інвестовано 1,1 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення  капіталу  за  цей  період  становить 18,2 млн.дол., у тому числі   за рахунок вилучення капіталу – 6,4 млн.дол., курсової різниці – 11,8 млн.дол. США. Сукупний обсяг іноземного капіталу порівняно з обсягом інвестицій на початок 2019р. зменшився на 1,9%. 

Серед регіонів України за обсягом прямих інвестицій в цілому Івано-Франківщина  посіла 9 місце, в розрахунку на одну особу – 5.

На 1 квітня 2019р. інвестицїї вкладено нерезидентами 52 країн світу. До п’ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 86% загального обсягу прямих інвестицій, входять Кіпр, Нідерланди, Польща, Сербія та Данія.

Вагомий обсяг прямих інвестицій (643,3 млн.дол. США або 73,3%  загального обсягу акціонерного капіталу) було спрямовано у розвиток   промисловості, у т.ч. у підприємства переробної промисловості – 628,4 млн.дол. (71,6%). Частка інвестицій, що вкладені у підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, склала 12,6%, сільського, лісового та рибного господарства – 7,7%, в організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, – 2,8%.

Найбільші обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (485,7 млн.дол. США або 55,4% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (250 млн.дол. або 28,5%). Серед районів області значна частка капіталу нерезидентів вкладена в економіку Рогатинського (3,2%) та Калуського (3,1%) районів.

Довідка: тел. (0342)79-20-13; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-ZEZ.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь