Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулись консультації з питань працевлаштування

 

   07 червня 2019 року в приміщенні Тлумацького  районного сектору філії Центру пробації в Івано-Франківській області відбулося консультування клієнтів пробації з питань працевлаштування. .

   Фахівець з профорієнтації Тлумацькоїрайонної філії Івано- Франківського обласного центру зайнятості  Світлана Атаманюк ознайомила  присутніх із видами послуг, які надає служба занятості, наявними вакансіями в районі.

   Особам, що визначаються з обранням професійного шляху, запропоновано пройти психодіагностичне тестування та проаналізувати власні вподобання, інтереси, схильності, визначити сферу професійної діяльності та отримати рекомендації спеціаліста з профорієнтації для досягнення професійного рівня у певному виді діяльності.

   Присутні ознайомились з графіком проведення масових і групових профінформаційних та профконсультаційних заходів Тлумацької районної філії  Івано- Франківського обласного центру зайнятості.

   Під час заходу усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання і упевнилися, що звернувшись до служби  зайнятості, вони можуть розраховувати на дієву допомогу.« повернутися до списку новин