Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Нові книги у Тлумацькій книгозбірні

 

Шановні друзі!

   Читання книг – це завжди цікаве і захоплююче заняття! Читати книги, які тільки надійшли до бібліотеки - вдвічі приємно.

   У Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ діють книжкові виставки-презентації нової літератури.  Це науково-популярна література різних тем, жанрів, стилів та  художня література.Ви можете тут знайти  класику і літературу новітньої доби, постійні величини українського духовного світу.

   Так, наприклад, книжку про людські „Гріхи і чесноти” Блаженніший Любомир писав наприкінці свого земного буття. У ній автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та суспільству загалом, вказує, як позбутися вад, а також як розвинути в собі краще, дароване нам Богом.

   Унікальним літописом  людських доль, за якими - і доля країни є книга Маргарити Довгань «Шпитальні нотатки. Лютий 2015 р. - березень 2018 р.» Це крик-протест проти безуму війни, свідчення дивовижної витримки українського народу, яка щоразу дає можливість відроджуватися, знов і знов укріплюватися духом і плоттю в ім'я життя.

   Цінна книга-альбом „Портрети добровольців на війні” розповідає про нелегку воєнну працю та містить 106 портретів героїв-добровольців, воїнів світла, славних дочок й синів українського народу, борців за правду, честь і свободу, створених художником Сергієм Пущенком у 5-му окремому батальйоні Добровольчого українського корпусу «Правого сектора».

  Якраз на часі є вихід книги Василя Деревінського про Вячеслава Чорновола.У чому ж полягає феномен цієї людини? Чи була його смерть політичним замовним вбивством? Якою бачив незалежну Україну В’ячеслав Чорновіл?Дізнатися відповіді на ці питання ви можете вже зараз, завітавши у бібліотеку.

   Яскраві твори, яскраві книги, калейдоскоп ситуацій і подій – реальних та натуралістичних.Пропонуємо вам кращі з кращих – підбірку книг, які

надійшли до фонду Тлумацької книгозбірні.

Запрошуємо завітати до бібліотеки та вибрати книгу на свій смак.

        

 

 « повернутися до списку новин