Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Центром надання соціальних послуг Тлумацької ОТГ проведено «круглий стіл»

   

 

   З метою забезпечення здійснення заходів запобігання та протидії домашньому насильству відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання  та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»     

   11.06.2019 р. центром надання соціальних послуг проведено «круглий стіл», в якому взяли участь: старший інспектор ювенальної превенції Тлумацького відділення поліції Вікторія Баранюк, заступник начальника відділу «Тлумацького БПД Івано-Франківського МЦ з надання БВПД» Ольга Гушпит та працівники центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ.

   Під час заходу було обговорено порядок реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, питання координації діяльності та взаємодії суб’єктів на регіональному рівні. Особливий акцент було поставлено на проблемі визнання суспільної небезпеки насильства та забезпечення нетерпимого ставлення до будь-яких його проявів. За підсумками засідання  визначено напрямки роботи різних субєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання  та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, щодо надання практичної допомоги постраждалим особам.« повернутися до списку новин